Archive

İnci İşitme

İnci İşitme. İnci İşitme ile Web Tasarımı, Grafik Tasarım Yapıldı.www.inciisitme.com.tr Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.

MSL Türkiye

MSL Türkiye. MSL Türkiye ile site tasarımı, grafik çalışmalar ve optimizasyon hizmeti sağlandı.www.mslturkiye.com Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.

Seda Gür

Seda Gür. Seda Gür ile site tasarımı, grafik çalışmalar ve optimizasyon hizmeti sağlandı. www.sedagur.com Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.

Derinex

Derinex. Derinex ile site tasarımı, grafik çalışmalar ve optimizasyon hizmeti sağlandı.www.derinex.com Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.

Santa Serigrafi

Santa Serigrafi. Santa Serigrafi ile internet sitesi tasarımı, Google Haritalar çalışması yapıldı. www.santaserigrafi.com Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.

E-Bakım

E-Bakım. E-Bakım ile E-ticaret sitesinin tasarımı, yayına alınması. Hepsiburada, N11, GittiGidiyor, Hepsiburada eticaret kanallarının açılması.www.e-bakim.com Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.

Ymn Teknoloji

Ymn Teknoloji. YMN Teknoloji ile sıfırdan marka tasarımı, logo tasarımı ve sosyal medya hizmeti verdik.www.ymnteknoloji.com Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.

Harman Socks

Harman Socks. HarmanSocks ile internet sitesinin tasrımı ve sosyal medya yönetimini yaptık E-ticaret kanallarının açılması ve Instagram Shop özelliği :www.harmansocks.com Çalışırken hem mobil arayüz hemde masaüstü arayüz için optimize yapıldı.
Son yorumlar